Tvorba ziskových e-shopů rychle a levně

Získejte nový zdroj nových zákazníků a tržeb! Otevřete svůj online obchod a otevřete se milionům zákazníků.

S naší nabídkou získáte kvalitní a přehledný e-shop, který Vám přinese více zákazníků a zvýší tržby a počet objednávek.

E-shop, který přináší zisky a rozvíjí vaši firmu

Ideální e-shop je uživatelsky přívětivý, mobilně optimalizovaný a zajišťuje bezpečnost osobních údajů a platebních informací. Nabízí rozsáhlý sortiment produktů relevantních pro cílovou skupinu zákazníků a má jednoduchý proces nákupu. Důležitá je také podpora zákazníků a SEO optimalizace pro zvýšení viditelnosti. Pravidelná analýza a optimalizace e-shopu pak pomáhá identifikovat slabá místa a zlepšovat je, aby e-shop zůstal konkurenceschopný a přinášel maximální hodnotu svým uživatelům.

E-shop - Vaše internetová pobočka pro miliony zákazníků a stovky objednávek denně.

Na co vše je potřeba u e-shopu myslet?

Cílová skupina a segmentace trhu:

Důkladné porozumění cílové skupině zákazníků je základním krokem při tvorbě e-shopu. Segmentace trhu umožní lépe cílit marketingové kampaně a nabídku produktů na míru potřebám zákazníků.

Uživatelská zkušenost (UX):

Zajištění příjemné a intuitivní uživatelské zkušenosti je klíčové pro úspěch e-shopu. Design, navigace a funkcionality by měly být optimalizovány pro snadné procházení a nákup.

Bezpečnost a důvěra:

Zabezpečení osobních údajů a platebních informací je nezbytné pro budování důvěry zákazníků. Implementace šifrování, bezpečných platebních bran a transparentních podmínek obchodování je klíčová.

SEO a online viditelnost:

Správná SEO strategie pomůže zlepšit pozici e-shopu ve výsledcích vyhledávání a zvýší jeho viditelnost online. To je důležité pro přilákání nových zákazníků a růst podnikání.

Logistika a dodávky:

Efektivní způsob zpracování objednávek, skladování zboží a doručení je nezbytný pro spokojenost zákazníků. Důkladná logistická strategie a spolupráce s kvalitními dopravci mohou výrazně ovlivnit celkový dojem z nákupního procesu.

Analýza a optimalizace, online marketing

Pravidelná analýza chování zákazníků a výkonu e-shopu umožní identifikovat silné a slabé stránky, což umožní neustálé vylepšování a přizpůsobování e-shopu potřebám trhu a zákazníků. Zajistím pro Vás také veškeré kampaně.

Jak probíhá tvorba e-shopu?

Analýza, konzultace a společná dohoda je nejdůležitější. Společně projdeme všechny Vaše potřeby na základě kterých vytvoříme Váš nový e-shop.

Navrhneme zkušenostmi podložené řešení. Společně se dostaneme k řešení, které bude vyhovovat jak Vám tak Vaším zákazníkům. Následuje fáze navrhování a designu e-shopu. Tento krok zahrnuje vytvoření vizuálního konceptu, struktury stránek, grafického designu a uživatelského rozhraní.

Po schválení designového konceptu se přistupuje k vývoji e-shopu. Tento proces zahrnuje programování funkcionalit, integraci platebních brázd, správu produktů a dalších potřebných úprav. Po dokončení vývoje následuje fáze testování, kde se ověřuje funkčnost e-shopu a odhalují se případné chyby a nedostatky. Následuje naplnění e-shopu Vašimi produkty a sortimentem, službami.

Po dokončení všech předchozích kroků je e-shop připraven k spuštění a zahájení obchodních operací.

Po spuštění e-shopu je důležité zajistit jeho pravidelnou správu a podporu. To zahrnuje aktualizaci obsahu, správu objednávek, sledování výkonu e-shopu a reakci na zákaznické dotazy a problémy. Kvalitní správa a podpora e-shopu jsou klíčové pro udržení jeho optimálního fungování a spokojenost zákazníků.

Jsem Vám vždy k dispozici.  

Zajímá Vás předběžná cena e-shopu?

Cena se odvíjí od časové náročnosti a rozsahu

E-shop

E-shop na nejrozšířenější a neojoblíbenější platformě, která vyhovuje 95% obchodníků.

 • Neomezený počet kategorií a produktů na Vašem e-shopu
 • Možnost propojení Feedem s Vaším dodavatelem
 • Pokročilé SEO optimalizace
 • Nejrozšířenější systém e-shopů v EU
 • Registrace internetových katalogů
 • Google Analytics a Google Search Console
 • Pokročilé grafické zpracování
 • Tvorba textů a grafických podkladů
 • Propojení se sociálními sítěmi
 • SSL certifikát – zabezpečení webu
 • Možnost více jazyků a měň na e-shopu
 • Sklad k e-shopu
 • Napojení na dopravce
 • Přehledná a jednoduchá administrace
 • Neomezená životnost e-shopu
 
 • Zaškolení do obsluhy e-shopu 
 
Kompletní cena: 14 500 Kč

E-shop na míru

E-shop pro firmy se specifickými požadavky 

 • Komplexní individuální řešení
 • Personalizovaný design a funkce
 • Rozšířené možnosti konfigurace
 • Profesionální SEO strategie a optimalizace
 • Integrace s firemními systémy a procesy
 • Vysoká úroveň bezpečnosti a ochrany dat
 • Specializovaná podpora a školení
 • Odborné poradenství a strategické plánování
 • Pravidelné aktualizace a rozvojové možnosti
 • Neomezené možnosti rozvoje a programování
 
Cena od 20 000 Kč
 • Co získáte s našimi e-shopy:

  1. Ohromující první dojem: Váš zbrusu nový e-shop bude zářit profesionálním designem, který okouzlí vaše zákazníky a zanechá na nich nezapomenutelný dojem.

  2. Bezstarostný nákupní zážitek: S našimi moderními e-shopy se vaši zákazníci budou cítit jako doma. Snadná navigace a intuitivní rozhraní jim umožní rychle a pohodlně procházet nabídku a objednávat s lehkostí.

  3. Všudypřítomnost vaší značky: Díky responzivnímu designu budou vaše e-shopové stránky dostupné na všech zařízeních, což znamená, že vaši zákazníci vás budou moci najít kdykoliv a odkudkoliv.

  4. Větší viditelnost a dosah: S naší SEO optimalizací budete lépe viditelní ve vyhledávačích, což přitáhne nové zákazníky a zvýší povědomí o vaší značce.

  5. Pohodlná komunikace: Vaši zákazníci budou mít jednoduchý způsob, jak se s vámi spojit přímo z vašeho e-shopu, což podpoří interakci a posílí vztahy s vaší značkou.

  6. Růst vašeho podnikání: S našimi e-shopy nejen zvýšíte svou online přítomnost, ale také otevřete dveře k novým obchodním příležitostem a dosáhnete nevídaného růstu a úspěchu vašeho podnikání.

Nyní je ten správný čas investovat do vašeho podnikání a získat profesionální e-shop, který vám pomůže růst. Kontaktujte nás ještě dnes a společně vytvoříme e-shopové řešení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám a přání, e-shop připravíme do několika málo dnů.

Některé z mých posledních referencí

Patrik mi vytvořil moc pěkný web před už před 3 lety a jsem s jeho prací spokojena dodnes. Velmi rychle a ochotně reaguje na všechny moje další potřeby a inovace webu, vždy mi skvěle doporučí, co by se dalo zlepšit, jak pojmout další změny. Jsem s jeho prací naprosto spokojená, doporučuji ho využít jeho služby.
Mgr. Alena Dvořáková
Soukromá klinika
Naprostá spokojenost. Pan Orsák se mnou pečlivě zkonzultoval mé představy ohledně webových stránek a doporučil řešení, které by bylo vhodné. Udělal průzkum trhu v rámci konkurence, navrhl možnosti a po pár dnech bylo vše hotové. Krásné webové stránky, skvělý text v každé záložce, perfektní nápady. Spolehlivost, ochota, pochopení klienta, profesionalita. Super volba. Palec nahoru. Díky, pane Orsáku.
Ing. Jana Šilhanová
Majitelka penzionu v Podivíně
S panem Orsákem jsem velmi spokojená. Výsledná práce je uživatelsky přívětivá, přehledná a hezká. Vyřešil mi i složitější technický oříšek bez nutnosti dalších nákladů. Nejvíc oceňuju velmi vstřícné jednání a rychlost v komunikaci.
Mgr. Terézia Mlýnková Išková
MůjHodonín.cz
Opravdu velká spokojenost. Příjemné a profesionální jednání s panem Orsákem. Je velice ochotný a poctivý. Dává si záležet, aby jeho práce byla vždy šitá na míru k přání zákazníka. Děkujeme.
Gabriela Štěpánová
Asistentka jednatele - G2 Reality
S panem Patrikem spolupracuji již 4 roky a za tu dobu bylo vytvořeno 7 webových stránek. Oceňuji nejen jeho komunikativnost a nadšení se kterým se postavil k novým výzvám, ale také ochotu k "bleskovým" konzultacím v případě on-line MKT.
Ing. Hana Jechová
NÁRODNÍ ÚSTAV LIDOVÉ KULTURY
Velká spokojenost s prací pana Orsáka. Vždy okamžitý a velmi profesionální přístup i nad rámec domluveného online marketingu. Naše PPC kampaně jsou v dobrých rukou:-). Určitě doporučujeme.
Luděk Sasín
TopInfra.cz

Víno Cigánek

VMD Drogerie

Konzole Store

V & W Morava

Zahrada v Pohodě

Bravo Spotřebiče

I-Matrace CZ - SK

BEMA NEDAKONICE

Hotel Beta, Hotel LD

GD Design CZ - SK

DNX SHOP

Resort Kroměříž

Top Cyklo

Amino Mix

ŠSK OČOV

Šampoon

CASA MIA COLLECTION

Okna Macek

Národní ústav lidové kultury

biznes-slowacja.pl

Ostrov Sardinie

TOPINFRA

AUTO CHYTŘE

Camp Strážnice

RTVJ.CZ

MikroVáhy.cz

Plantis.cz

KATARO.CZ

Elima Plasty

Bio Královna

G2 REALITY

První krok k novému e-shopu

Po odeslání Vás budeme obratem kontaktovat ohledně tvorby Vašeho nového e-shopu.

Bc. Patrik Orsák

Telefon: +420 737 979 805

Email: kontakt@patrikorsak.cz

Sídlím ve Strážnici, rád za Vámi přijedu po celé ČR / SK

IČO: 08959200  

S OSOBNÍMI ÚDAJI JE NAKLÁDÁNO POUZE ZA ÚČELEM ODPOVĚDI NA POPTÁVKU.

Tvorba e-shopů, internetových obchodů

Strážnice, Hodonín, Břeclav, Brno, Kyjov, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Zlín, Uherský Brod, Hluk a široké okolí

Spojme síly!

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

„Buďme měřítkem kvality. Někteří lidé nejsou zvyklí na prostředí, kde se dokonalost očekává.“

Steve Jobs

© 2022 All Rights Reserved