V digitálním věku je grafika prvním dojmem, který vaše firma dává světu. Ujistěte se, že je to dojem, který stojí za zapamatování.

Víte, že tyto firmy mají logo z naší dílny?

Vše začíná schůzkou

Banery

Všichni známe ten pocit když právě surfujeme na vlnách internetu nebo se projíždíme na eskalátorech v obchodním centru a vidíte stále ty stejné druhy bannerů. Avšak bannery nemusí sloužit pouze jako reklamní prvek, ale také jako prezentace Vaší společnosti kdekoliv na internetu i mimo něj.

Tiskoviny, letáčky, vizitky

Nudné vizitky mezi kterými a jen horko těžko najdeme nějaký ten rozdíl, zkrátka nás nijak neokouzlí. Ale na druhou stranu si dokážeme vybavit moment, kdy spatříme vizitku, která je něčím zajímavá a proti ostatním vyniká. I taková “drobnost” jako je např. vizitka může být rozhodujícím prvkem ke konečnému rozhodnutí potenciálního zákazníka.

Logo

Máte logo zatím jen v hlavě a potřebujete pomoct jej přenést do grafické podoby? Logo pro Vás vymyslíme, a dodáme v několika formátech ať už na web, na tiskoviny nebo třeba na reklamní polep firemní flotily.

Fotografování

Ať už se jedná o podklady na webové stránky, fotky Vaší provozovny, nebo třeba fotky menu Vaší restaurace, zvládneme po domluvě vše.

Kontakt na mě

Bc. Patrik Orsák

Telefon: +420 737 979 805

Email: kontakt@patrikorsak.cz

Sídlím ve Strážnici, rád za Vámi přijedu po celé ČR / SK

IČO: 08959200  

S OSOBNÍMI ÚDAJI JE NAKLÁDÁNO POUZE ZA ÚČELEM ODPOVĚDI NA POPTÁVKU.

Spojme síly!

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

„Miřte na měsíc. I když jej minete, skončíte mezi hvězdami.“

Les Brown

© 2022 All Rights Reserved