Grafické služby, výroba loga, grafika Strážnice, Hodonín, Břeclav, Brno, Kyjov, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Zlín

Vy jste skvělí v tom, co děláte. Já se postarám o internetovou vizitku pro Vaší firmy

Vytvořím pro Vás kompletní značku, od nového loga, přes nafocení pokladů až po webové stránky a marketing, jednoduše vše co na začátek potřebujete.

Baví mě hledat cesty, jak co nejlépe naplnit různé požadavky našich klientů. Jsem hrdý, že se nám to spolehlivě daří.

Víte, že tyto firmy mají logo z naší dílny?

Vše začíná schůzkou

Banery

Všichni známe ten pocit když právě surfujeme na vlnách internetu nebo se projíždíme na eskalátorech v obchodním centru a vidíte stále ty stejné druhy bannerů. Avšak bannery nemusí sloužit pouze jako reklamní prvek, ale také jako prezentace Vaší společnosti kdekoliv na internetu i mimo něj.

Tiskoviny, letáčky, vizitky

Nudné vizitky mezi kterými a jen horko těžko najdeme nějaký ten rozdíl, zkrátka nás nijak neokouzlí. Ale na druhou stranu si dokážeme vybavit moment, kdy spatříme vizitku, která je něčím zajímavá a proti ostatním vyniká. I taková “drobnost” jako je např. vizitka může být rozhodujícím prvkem ke konečnému rozhodnutí potenciálního zákazníka.

Logo

Máte logo zatím jen v hlavě a potřebujete pomoct jej přenést do grafické podoby? Logo pro Vás vymyslíme, a dodáme v několika formátech ať už na web, na tiskoviny nebo třeba na reklamní polep firemní flotily.

Fotografování

Ať už se jedná o podklady na webové stránky, fotky Vaší provozovny, nebo třeba fotky menu Vaší restaurace, zvládneme po domluvě vše.

Poptávkový formulář

Zavolejte nebo mi napište

Odpovím Vám co nejdříve

Sídlím ve Strážnici, rád za Vámi přijedu po celé ČR / SK

IČO: 08959200 

Telefon: +420 737 979 805

Email: kontakt@patrikorsak.cz

S OSOBNÍMI ÚDAJI JE NAKLÁDÁNO POUZE ZA ÚČELEM ODPOVĚDI NA POPTÁVKU.

 

Grafické služby, výroba loga, grafika Strážnice, Hodonín, Břeclav, Brno, Kyjov, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Zlín

Spojme síly!

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

„Miřte na měsíc. I když jej minete, skončíte mezi hvězdami.“

Les Brown

© 2022 All Rights Reserved